Intra in contul tau
Logheaza-te cu facebook
Bine ati venit!

Intalnire 2018

mimi

Re: Intalnire 2018

Mesajde mimi » Mie 17 Ian, 2018 8:31 am

Locatia este tentanta ,analizam cu Coco si raspundem !!!!

maria mihalache

Mesajde maria mihalache » Mie 17 Ian, 2018 3:37 pm

Ziua buna,dragi gustoase!
Lumi,eu ce am de spus am sa spun aici.Anul trecut am inebunit facand drumuri de pe forum pe chat si invers.Vorbeste cu prietenele tale si mi ar face placere sa poata veni si ele.
Sidonia,ai perfecta dreptate....cu cat rezervam mai repede cu atat preturile sunt mai convenabile.
Doina,ce m as bucura sa poti veni.
Hai,nasa Mimi ca de voi este aproape.
Haideti sa ne mobilizam si sa hotaram!
Va pup!

Sidy

Mesajde Sidy » Joi 18 Ian, 2018 4:51 pm

MEDI eu am vorbit si cu Gabi si suntem toti hotarati sa mergem o saptamana in Delta...asa ca pe noi poti miza de pe acum !
Noi deja stim si avansurile sunt trimise pentru intilnirea mea cu colegele, anul asta la Timisoara intre 28 mai - 3 iunie si a lui Valy cu colegii lui unde vin si 3 colege de ale mele in 15-24 iunie la...Baile Felix !
Deci noi suntem deja in priza....
ImagineImagineImagineImagine

Marianne_Scarlat

Mesajde Marianne_Scarlat » Vin 19 Ian, 2018 6:21 am

Buna dimineata dragelor!
Uite ca am venit si eu!
In principiu sunt de acord, dar am o problema cu avansul. Acum e iarna si am niste facturi enorme la gaze si la lumina. Deci as fi preferat sa dau bani mai in primavara, dar daca voi aranjati lucrurile de acum, o sa fac tot posibilul sa ma conformez ca nu vreau sa mai lipsesc de la nici o intalneala.
Sidy, poti sa ma treci pe lista, dar sa nu fie lista neagra =)) =)) =)) =))
Va pupic! ma duc sa vad daca mai stiu sa pun de-o cafea!
Mari

LUBITA

Mesajde LUBITA » Vin 19 Ian, 2018 10:05 am

Buna ziua dragile mele gustoase!
Vreau sa va spun de la inceput ca va citesc si aici si pe fb,nu pot sa raspund de fiecare data pentru ca nu mai vad;da este adevarat,un ochi este pierdut definitiv(vederea) iar acum este afectat si celalalt!!
Am ajuns aici din vina mea pentru ca stateam ore in sir pe laptot,cand era Costel plecat pe la fete stateam de dimineata pana seara,uitam de mine;acum raul s-a produs si vreau pe cat posibil s-o mai lungesc macar asa cum sunt!
Pe blogul meu am ramas in urma cu foarte multe retete de cand au venit fetele si scriu cate una nu zilnic,pe gustos imi cer scuze fata de Ancuta ca nu am mai postat dar poate voi renunta la ceva si voi intra acolo!Nu v-am spus toate astea sa ma victimizez,v-am spus sa nu credeti ca din rea vointa nu raspund sau am ceva cu cineva nu, asta e viata fiecare avem o cruce pe care trebuie s-o ducem!
In legatura cu intalnirea,suntem de acord,sper ca pana atunci sa nu ma duca Costel legata cu hamul!!(glumesc)dar poate stiti unde anume va fi locatia
Va pupacesc,aveti grija de voi dar mai ales de sanatatea voastra!

Sidy

Mesajde Sidy » Joi 25 Ian, 2018 5:49 pm

Deci pina acum avem asa pentru intilnirea din SEPTEMBRIE din DELTA DUNARII

- Medi +George
- Gabi+ Mone
- Sidy+ Valy
- Lumi +2-3 prietene
- Doina G
- Marianne S
- Lulu+ Costel

14 persoane pina acum.....
Cine mai urmeaza ????

Lulu multa sanatate iti doresc si ai grija de tine !
ImagineImagineImagineImagine

burdulea maria elena

Mesajde burdulea maria elena » Sâm 27 Ian, 2018 7:43 pm

Sara buna oameni buni! La multi ani sanatosi! Vad ca a inceput organizarea, sunteti harnice. Lulu ai grija de tine, imi pare rau de ceea ce aud.
Inca nu stim daca ne bagam. ;) Nu am incheiat chiar bine si nici n am inceput bine anul. Asteptam sa vedem ce mai urmeaza. Noapte buna!

cartederetete.ro

Mesajde cartederetete.ro » Lun 12 Feb, 2018 1:19 pm

Bine v-am regasit! Am reusit sa-mi pierd parola ;;) Analizam si noi si vedem cum e perioada si poate reusim sa venim si noi. Mai ales ca pe 8 septembrie ar trebuie sa fim la ziua nepotelei mele, la mare. Deci s-ar potrivi bine.
O saptamana frumoasa tututor >:D<

Marianne_Scarlat

Mesajde Marianne_Scarlat » Vin 02 Mar, 2018 3:34 pm

Medi, N-ai mai zis nimic, nici de avans, nici de alte amanunte. Zi ceva!!!!!!
Hai ca se apropie primavara!
Mari

maria mihalache

Mesajde maria mihalache » Vin 02 Mar, 2018 4:53 pm

Mari ce detalii sa ti dau daca inca nu este hotarat cine vine.Poti sa mi spui pentru cate camere fac rezervarea?In momentul in care stiu exact cate camere rwzerv mai vorbim.Daca raman cei pe care Sidonia i a trecut in lista va rog sa imi spuneti

Înapoi la “Intalnirile gustoaselor”