Intra in contul tau
Logheaza-te cu facebook
Bine ati venit!

INTALNIRE 2017

Marianne_Scarlat

INTALNIRE 2017

Mesajde Marianne_Scarlat » Joi 16 Feb, 2017 2:39 pm

Hai fetelor! Anul asta nu ne mai intalnim?
Am dat la cafea niste idei. Spuneti si voi ceva! >:D< :x
Mari

Sidy

Re: INTALNIRE 2017

Mesajde Sidy » Vin 17 Feb, 2017 8:32 am

Eu vi-am dat mai multe idei de intilnire in locuri frumoase, dar unele au strigat la mine....
Asa ca stau in bamca mea cuminte.
Nu stiu daca se mai doresc aceste intilniri, dupa...tacerea lasata ! Sa nu spun Raceala [-X #-o
ImagineImagineImagineImagine

maria mihalache

Mesajde maria mihalache » Lun 20 Feb, 2017 12:04 pm

Eu spu ,Sibiu.
Astept si alte pareri.

Doina Ghidu

Mesajde Doina Ghidu » Mar 21 Feb, 2017 10:16 am

Am scris si la "Cafea", poate la Neptun? Ca tot face Sidy un drum pana acolo! Ar fi cam greu pentru Doina din Timisoara si pentri Anena, sa ajunga la mare. Dar pentru celelalte fete, poate nu e asa greu. Bine, asta numai in ideea ca deja Sidy va fi acolo. Sau poate Brasov? E cam pe la mijloc. Numai ca ori colo, ori colo, va fi foarte greu cu cazarea, e in sezon. ;;)

maria mihalache

Mesajde maria mihalache » Mar 21 Feb, 2017 7:37 pm

Seara buna dragi gustoase!
Am lasat la fiecare in parte un mesaj pe fb ca sa intre aici si sa.si spuna parerea in legatura cu intalneala.

Marianne_Scarlat

Mesajde Marianne_Scarlat » Mar 21 Feb, 2017 8:03 pm

Buna seara!
Sidy, doar ti se pare ca ne-an racit. Uite e de ajuns sa dea cineva adunarea si raspund mai multe fete.
Eu chiar vreau sa ne intalnim si e bine sa ne hotaram acum ca sa facem rezervari.
Fii sigura ca rapunde prezent si Alina si Iuliana.
Nu e rea ideea cu Neptunul, dar sa vedem ce zice si restul lumii. Mai prospectam.
Medi, Eu n-am zis in Moldova la iasi sau mai stiu eu unde , mai aproape , pe la Buzau , trebuie sa ma mai informez dar saptamana viitoare ca saptamana asta este aglomerata.
Va doresc noapte buna!
Fişiere ataşate
O seara binecuvantata.jpg
O seara binecuvantata.jpg (39.44 KiB) Vizualizat de 857 ori
Mari

LUBITA

Mesajde LUBITA » Mar 21 Feb, 2017 8:05 pm

Buna seara fetelor,eu stiti ca ma supun vointei voastre,unde se hotaraste acolo voi fi!!
Fac asta nu pentru ca nu as avea nimic de spus,dar cum eu nu am fost la viata mea prea plimbata,ma bucur si de Galati(am dat un exemplu);totul e ca sa fie intelegere si noi sa fim sanatoase sa ne revedem cu mare drag!! >:D< >:D<

Munteanu Eugenia

Mesajde Munteanu Eugenia » Mar 21 Feb, 2017 8:53 pm

Bună seara. Am primit mesajul și am intrat. Eu mă supun majorității, dar nu am nici o idee. Mi -ar plăcea și mie la Brașov, cum mi-ar plăcea și la Galați, cum mi-ar plăcea oriunde în țara. Pentru mine o să fie mai greu anul ăsta, pentru că avem 2 întâlniri anul ăsta și vrem să mergem și în Spania, așa că depinde de data pe care o să o stabiliți , însă promit să fac tot posibilul să ne întâlnim. Așteptăm cu drag să ne vedem și să ne îmbrățișam cu toții. Pupici. Jana

Marianne_Scarlat

Mesajde Marianne_Scarlat » Mar 21 Feb, 2017 9:34 pm

Bravo fetele!
Asa va vreau!
Asteptam provincia!
Mari

mimi

Mesajde mimi » Mar 21 Feb, 2017 9:39 pm

Eu voi incerca sa vin oriunde se va face intilnirea ....eu zic sa se vina cu propuneri ptr locatii , apoi cineva care chiar se pricepe sa organizeze astfel de intilniri sa scrie biletele si sa faca un live sa faca extragerea si ce pica aia este ....s-au care locatie are mai multe optiuni acolo v-a fi ....zic si eu ... >:D<

Înapoi la “Intalnirile gustoaselor”