Intra in contul tau
Logheaza-te cu facebook
Bine ati venit!

Fac strigare de intilneala la Alba Iulia, 2016.

anena

Re: Fac strigare de intilneala la Alba Iulia, 2016.

Mesajde anena » Mar 10 Mai, 2016 10:50 pm

Doina , ma bucur din tot sufeltul ca vei veni si tu. Yupeeee !!!! =D> =D> =D> :x

Astazi a confirmat si Delia.

Refacem lista:

1. Mari 1 pers;

2. Lumi 3 pers;

3. Tania ?

4. Lulu 2 pers;

5. Delia 3 pers;

6. Doina 1 pers (?)

7. Alina 1 pers.

8. Medi 2 per;

Si pentru ca au fost citeva probleme mici , cu data de 15,16,17, iulie, haideti sa vedem cum ar fi in 22,23,24 iulie. Din cite am inteles marea majoritate nu au probleme cu stabilirea datei de intilnire , dar , Tania va putea sa se odihneasca , dupa calatorie, Lumi nu va fi presata de timp, iar Jana va ajunge cu siguranta la intilnire daca toata lumea este de acord.

Atunci pot si eu sa sun deja la pensiunea de la Galda sau la Vioroca, si sa vedem cum stam cu locurile la cazare.

Revin cu informatii.
Traieste fiecare clipa din viata ta ca si cind ar fi ultima

lumi

Mesajde lumi » Mie 11 Mai, 2016 6:32 am

Buna idee, Anena!

Gabi si Mone cand vin in tara?

Mimisor? Iuliana?
Lumi

Marianne_Scarlat

Mesajde Marianne_Scarlat » Mie 11 Mai, 2016 1:59 pm

Anena, draga mea, știi că eu ca și Doina pot veni în orice zi, Deci eu confirm data. Iar locația poate fi oriunde, unde suntem toți la un loc. Fără separatisme, că a fost bine și anul trecut dar dacă am fi stat împreună era și mai bine.

Mă bucur că Lulu și-a reconsiderat opțiunea!
Mari

anena

Mesajde anena » Joi 12 Mai, 2016 12:12 pm

1. Mari 1 pers;

2. Lumi 3 pers;

3. Tania ?

4. Lulu 2 pers;

5. Delia 3 pers;

6. Doina 1 pers (?)

7. Alina 1 pers.

8. Medi 2 per;

9. Iuliana 1 pers

10.Mimi ????

Acum am vorbit la Pensiunea Floare de Colt si am rezervat-o in totalitate. Va trebui sa vedem cite persoane ne adunam in final sa incapem. Sunt 10 camere cu 2 paturi si doua apartamente .

Exista posibilitatea de a pune cite un pat pliant in camere. Se poate rezolva , pentru Delia, sau pentru Lumi, care sunt cite trei persoane.

http://floaredecoltpensiune.ro/

Va rog citit si aici...sunt impresi ale celor care au fost acolo. Adevarul este ca multa lume lauda aceasta pensiune , tocmai prin faptul ca este gazduita de niste oameni deosebiti.

http://amfostacolo.ro/impresii9.php?iid ... rimetea-ab

...si aici unde ii puteti vedea si pe patroni. Oameni deosebiti, iubitori de frumos, natura si animale.

http://ziarulunirea.ro/foto-raiul-pe-pa ... ei-367324/

lumi

Mesajde lumi » Joi 12 Mai, 2016 9:53 pm

Buna!

Anena, pana la urma mergem la Floare de colt?

Pentru noi nu sunt probleme pt ca eu pot sa dorm cu Mariana Scarlat si cele doua prietene in alta camera

Ne hotaram si pentru data?
Lumi

marta gabriela abdelhafiz

Mesajde marta gabriela abdelhafiz » Joi 12 Mai, 2016 10:25 pm

si noi doi Anena

Marianne_Scarlat

Mesajde Marianne_Scarlat » Vin 13 Mai, 2016 8:20 am

Draga de tine, Lumi, ți-a plăcut cu mine!

Anena, Tania a spus pe chat că sunt 2 persoane.

Și nu i-ai trecut pe Gabi și Mone? Păi era de la sine înțeles. =)) :x @};-
Mari

anena

Mesajde anena » Vin 13 Mai, 2016 11:42 am

Lumi, am facaut rezervarea pe 22,23,24 iulie. Asa poate veni toata lumea, sau cel putin asa au spus cam toti.

Gabi, ma bucur ca veniti. Pentru un moment am crezut ca nu veti veni. Yupeeee !!!! ce ma bucur ca ne adunam din nou, toti cei dragii mie.

Mari, refac lista.

1. Mari 1 pers;

2. Lumi 3 pers;

3. Tania 2 pers

4. Lulu 2 pers;

5. Delia 3 pers;

6. Doina 1 pers (?)

7. Alina 1 pers.

8. Medi 2 per;

9. Iuliana 1 pers

10.Mimi ????

11. Gabi si Mone 2 pers;

Sidonia, voi veniti ? Am aranjat special pentru ca sa puteti veni si voi. Este la 25 km de Alba cu posibiliati de drumetie si de petrecere a timpului in aer liber.

Ma gindeam ca , simbata , dupa micul dejun sa vin si sa conduc pe cei care vor sa vina la Alba, in orasul Unirii , sa vada cetatea. Si aici ma refer la Lulu , la Tania, la Lumi si la prietenele ei si la toti cei care vor sa mai petreaca citeva ceasuri in leagunul istoriei romanilor.

Iar simbata dupamasa, vom ruga minunatele gazde de la Floare de Colt, sa ne faca o seara traditionala romaneasca. Va las pe voi sa hotariti meniul , impreuna cu gazdele si sa stabiliti preturi si tot ce trebuie, ca sa nu mai patim ce am patit la Bran.Eu una nu mai vreau sa trec prin rusinea prin care am trecut atunci, fata de voi, oamenii mei dragii.

Sa auzim de bine.

Doina Ghidu

Mesajde Doina Ghidu » Sâm 14 Mai, 2016 12:06 pm

M-am uitat pe linkurile puse de tine, Anena. Nu pot sa cred ce frumuseti sunt acolo! Doamne, si cate alte locuri ca acesta mai avem si habar nu am de ele! Si nu am ajuns niciodata acolo...Abia astept sa merg acolo!

LUBITA

Mesajde LUBITA » Sâm 14 Mai, 2016 3:42 pm

Buna ziua dragele mele,am citit cu atentie totul de la inceput si e foarte bine;Anena,am vorbit cu Viky si vor veni si ei dar nu are absolut de loc timp sa intre pe forum,nici pe FB nu mai poate intra din cauza timpului foarte incarcat!acum te rog eu daca vrei sa-i trimiti un link,sa intre direct aici ca sa confirme personal.

Cat despre noi cu transportul,de la Galati avem schimbare la Brasov sau Sibiu iar de acolo sunt masini direct Alba la autogara dar mai e pana atunci,mai vorbim.

Weekend linistit va doresc si frumos!

Înapoi la “Intalnirile gustoaselor”